تاریخچه مرکز تشخیصیه و ایمیجینگ طبی حکمت

درباره ما

مرکز تشخیصیه و ایمیجینگ طبی حکمت اولین مرکز مدرن تشخیصیه و ایمیجینگ طبی در افغانستان میباشد. این مرکز مطابق به رهنمود های بین المللی طبی (IHFG) تاسیس گردیده است و توسط تیم حرفه ای متشکل از متخصصین داخلی آموزش دیده ی بین المللی در شهر هرات افغانستان فعالیت می نماید.

این مرکز چند منظوره خدمات ایمیجینگ و تشخیصیه با کیفیت را برای مریضان محترم از سرتاسر کشور مخصوصا حوزه جنوب غرب افغانستان ارائه مینماید. ما افتخار میکنیم که با ارائه خدمات عالی و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات طبی در خدمت هموطنان عزیز خود قرارداریم. خدمات با کیفیت ارائه شده توسط تیم حرفه ای ما در بخش رادیولوژی در سطح معیار های بین اللملی می باشد.

بیشتر بخوانید ….

دورنمای ما

1. ایجاد و تاسیس مراکز پیشرفته تشخیصیه و ایمیجینگ در سرتاسر افغانستان.
2. تسهیل ساختن شفاخانه های تخصصی در سرتاسر افغانستان.
3. ایجاد زمینه همکاری متقابل و موثر با شفاخانه های خصوصی و دولتی

ماموریت ما

ارائه خدمات تشخیصیه معیاری و مدرن به هدف افزایش دسترسی مردم به خدمات تشخیصی طبی با کیفیت و تخصصی.

برنامه برای آینده

برنامه ما برای آینده تاسیس مراکز پیشرفته تشخیصیه و ایمیجینگ و تسهیل ساختن شفاخانه های تخصصی در سرتاسر افغانستان می باشد که خود باعث ایجاد زمینه همکاری متقابل و موثر با شفاخانه های خصوصی و دولتی خواهد گردید.

رویدادها / اخبار


رویداد سوم

 

رویداد دوم

رویداد اول

 


ما چه خدماتی ارائه می کنیم؟

خدمات مرکز تشخیصیه و ایمیجینگ طبی حکمت


تصویر تلنگر

سی تی اسکن (CT-Scan)

سی تی اسکن یک دستگاه حرفه ای تشخیصیه اکسری میباشد که تصاویر واضح از داخل بدن را تولید میکند. از سی تی اسکن برای دیدن انساج نرم، هوا، مایعات، استخوان، رگ ها و دیگر ساختمان های ….

سی تی اسکن (CT-Scan)

سی تی اسکن یک دستگاه حرفه ای تشخیصیه اکسری میباشد که تصاویر واضح از داخل بدن را تولید میکند. از سی تی اسکن برای دیدن انساج نرم، هوا، مایعات، استخوان، رگ ها و دیگر ساختمان های ….بیشتر بخوانید …
تصویر تلنگر

ام آر آی (MRI)

دستگاه ام آر آی از امواج قوی مقناطسی و امواج رادیو جهت ایجاد تصاویر مشرح از داخل بدن انسان استفاده مینماید که این کار بدون نیاز استفاده از دستگاه اکسری انجام میگیرد. این دستگاه هر قسمت کوچک …

ام آر آی (MRI)

دستگاه ام آر آی از امواج قوی مقناطسی و امواج رادیو جهت ایجاد تصاویر مشرح از داخل بدن انسان استفاده مینماید که این کار بدون نیاز استفاده از دستگاه اکسری انجام میگیرد. این دستگاه هر قسمت کوچک …بیشتر بخوانید ….
تصویر تلنگر

سنجش تراکم استخوان

در سنجش تراکم استخوان یا اسکن DEXA ، از دوز یک دقیقه ای اشعه ایکس برای ارزیابی تراکم استخوان استفاده میشود. در این تست، غالبا، چندین قسمت بدن از جمله ستون فقرات ، لگن و گاهی استخوان بند …

سنجش تراکم استخوان

در سنجش تراکم استخوان یا اسکن DEXA ، از دوز یک دقیقه ای اشعه ایکس برای ارزیابی تراکم استخوان استفاده میشود. در این تست، غالبا، چندین قسمت بدن از جمله ستون فقرات ، لگن و گاهی استخوان بند …بیشتر بخوانید ….